Вишиванка нас єднає!

З Днем вишиванки! Одягайте бережно, носіть гордо. Цінуйте те, що ви УКРАЇНЦІ ! Слава Україні !

У нашій школі проводився Олімпійський тиждень ” Вище, швидше, сильніше – разом!”

02013j53-50ab

29-30 вересня виповнюється 80-та річниця трагічних подій Бабиного яру. Сьогодні в Дзюньківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів був проведений урок пам’яті вчителем історії Гончарук О.П.”Бабин яр-це наша незагойна рана”. Учні вшанували жертв геноциду хвилиною мовчання. Бабин яр болітиме нам до скону. Бабин яр болітиме нашим дітям,нашим онукам,нашим правнукам. Бабин яр-це наш вічний біль.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2021-2022 н.р.

      День миру в школі

Хай літають завжди журавлі,
Колоски видзвонюють налиті,
Ми за те, щоб мир був на землі
Для усіх дітей на цілім світі.Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни.
Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення,розвитку і спокою в країні.
Тому з нагоди Дня миру у Дзюньківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів    відбувся виховний захід «Ми за мир у всьому світі». Всі учні закладу з великим задоволенням приймали участь у даному заході.  Нехай мир супроводжує Вас у всьому. Бережіть себе і близьких.

МИ ЗА МИР У ВСЬОМУ СВІТІ!В КРАЇНІ, В СІМ’Ї, В ШКОЛІ!

Промайнуло веселе літо і настала осінь – пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків 1 вересня 2021 року – особлива подія, бо для малюків відбувається все вперше – перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні..

 

2020-2021 н.р.

Пришкільний табір “Світанок”

Наші будні та свята